دکتر فریدون اسلامی جو -جراح زیبایی در تهران

دکتر فریدون اسلای جو
متولد:1358
ایشان در سال 1376در ازمون ورودی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران قبول شدند.
و سپس در رشته تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی در دانشگاه جندی شاپور اهواز پذیرفته شدند و طول سالهای دستیاری با تلاش و کوشش فراوان و انجام عملهای پیچیده فراوان تبحر لازم را کسب نمودند.
ایشان از همان سالهای دستیاری با توجه به گستردگی شاخه گوش و حلق و بینی بیشتر مطالعات و تمرکز خود را در جراحی زیبایی بینی بکار گرفتند و پایان نامه تخصصی ایشان هم در رابطه با تکنیکهای جدید در عمل زیبایی بینی می باشد
بی شک با توجه به سابقه چندین ساله ایشان در عمل زیبایی بینی و انجام چندين هزار عمل موفق بدون اسیب به سلامت و عملکرد بینی یکی از بهترین جراحان بینی حال حاضر می باشند.
 با توجه به به روز بودن علوم و تكنيكهاي جراحي ايشان ، در جراحي پلاستيك بيني حداقل اسيب به بافت و اناتومي بيني و ارگانهاي مهم اطراف وارد خواهد شد. بدليل اينكه بيني صرفا ارگان واحدي نبوده لذا اگاهي كامل و احاطه وسيع به اناتومي ارگانهاي اطراف از جمله سينوسها با توجه به تخصص ايشان كه گوش ، حلق و بيني مي باشددر تمامي اعمال كمك شاياني به انجام هر چه بهتر جراحي خواهد كرد  و همچنین ایشان دارای تکنیک منحصر بفردی در جراحی بینیهای گوشتی نیز میباشند که در صد موفقیت جراحی بینی گوشتی را بسیار بالا برده است.

نظرات مشتریان ما

جراحی پلاستیک بینی و یا عمل زیبایی بینی یکی از پر طرفدارترین جراحی های زیبایی در کشور ما می باشد. تیم حرفه ای دکتر فریدون اسلامی جو با به کار بردن جدیدترین و حرفه ای ترین تکنیک های جراحی و همچنین بیهوشی بهترین خدمات عمل بینی در تهران را ارائه می دهند. می توانید جهت مشاوره با دکتر اسلامی جو در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه از ساعت 16 الی 19 به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچه داد، پلاک 17 ، واحد 18 مراجعه نمایید.