خدمات

_

خدمات ما

_

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی ترمیمی برای افرادی می باشد که سابقه جراحی داشته و از نتیجه عمل خود رضایت کافی را ندارند و حتما حد اقل یک سال از عمل بینی شان گذشته است.

عمل جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

جراحی زیبایی پلک که شامل جراحی پلک بالا، جراحی زیبایی پلک پایین و جراحی پلک افتاده می باشد.دکتر اسلامی جو در جراحی های بلفاروپلاستی نمونه های بسیاری دارند که می توانید با داشتن مشاوره رایگان اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی به عمل بینی عروسکی شهرت دارد.در این عمل زیبایی،اندازه بینی بیشتر از حالت عادی کوچک می شود و به اصطلاح سربالاتر از مدل های دیگر جراحی می شود.این عمل بینی حتما باید توسط متخصصین حرفه ای جراحی بینی باشد چرا که تقارن سوراخ های بینی و سایز بسیار مهم است و جراح باید به قدری مجرب باشد که بیمار با اشکالات تنفسی و ضعف بویایی مواجه نگردد.

جراحی بینی نیمه فانتزی

در عمل های بینی نیمه فانتزی می توان گفت، بینی نه طبیعی جراحی می شود و نه فانتزی.
در جراحی بینی نیمه فانتزی نتیجه عمل یه چیزی ما بین جراحی طبیعی و فانتزی می باشد که خواسته بیشتر بیماران این مدل بینی می باشد و دکتر اسلامی جو، جزو بهترین جراح های بینی نیمه فانتزی می باشد و نمونه کارهای بی شماری در این نوع عمل زیبایی دارد.

جراحی بینی گوشتی

جراحی این نوع از بینی ها بدلیل داشتن پوست ضخیم بسیار دشوار می باشد و باید به صورتی انجام شود که بینی بعد از جراحی دچار افتادگی نشود .در جراحی بینی گوشتی که با اهداف بهبودی شکل ظاهری بینی صورت می گیرد جراحی بروی بافت سخت یعنی استخوان و غضروف انجام می گیرد.

جراحی بینی استخوانی

هدف از انجام جراحی بینی استخوانی از بین بردن قوز روی بینی یا همان پل بینی است ، طبق آماری که منتشر شده است یکی از شایع ترین علت های جراحی زیبایی بینی برداشتن قوز پل بینی است ، قوز بینی دارای اندازه های مختلفی است ، معمولا روش جراحی بسته به قوز بینی متغیر است که کدام روش استفاده شود

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی نوعی از جراحی زیبایی می باشد که متقاضیان خاص خود را دارد. چرا که بسیاری از زیبا جویان تمایل شدیدی به حفظ چهره خود به صورت طبیعی و به اصطلاح نچرال دارند.
بسیاری از زیباجویان دکتر اسلامی جو نیز این جراحی را انجام داده اند که می توانید این نمونه عمل های زیبایی طبیعی را نیز مشاهده نمایید.

جراحی تیغه بینی و رفع انحراف بینی

بسیاری از بیماران هستند که با توجه به شرایط و سلیقه خود هیچ تمایلی به تغییر ظاهر بینی خودشان ندارند. این جراحی ها برای رفع پولیپ، انحراف بینی و صاف کردن و تقارن تیغه بینی انجام می شود.در این جراحی ها فقط مشکلات انحرافی و پولیپ ها برطرف می شوند و جراحی زیبایی محسوب نمی شوند.

قبل بعد

_

جراحی پلاستیک یک تخصص جراحی است که شامل بازسازی، بازسازی و یا تغییر بدن انسان است. این شامل جراحی زیبایی و زیبایی، جراحی ترمیمی، جراحی ترمیمی، جراحی دست، میکروسکوپ جراحی و درمان سوختگی است.

بعد عمل بینی بعد
قبل عمل بینی قبل