جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)

جراحی زیبایی گوش

جراحی گوش یکی از جراحی های زیبایی و درمانی می باشد که توسط دکتر فریدون اسلامی جو در تهران انجام می شود. می توانید به منظور دریافت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
افتادگی پلک عصبی چیست؟راه های درمان

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی Rhinoplasty

جراحی پلاستیک یک تخصص جراحی است که شامل بازسازی، بازسازی و یا تغییر بدن انسان است. این شامل جراحی زیبایی و زیبایی، جراحی ترمیمی، جراحی ترمیمی، جراحی دست، میکروسکوپ جراحی و درمان سوختگی است.
جراحی زیبایی گوش (اتوپلاستی)

عمل پلک یا بلفاروپلاستی

جراحی زیبایی پلک که شامل جراحی پلک بالا، جراحی زیبایی پلک پایین و جراحی پلک افتاده می باشد.دکتر اسلامی جو در جراحی های بلفاروپلاستی نمونه های بسیاری دارند که می توانید با داشتن مشاوره رایگان اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

برترین خدمات را با کلینیک تخصصی ما تجربه کنید .

برخی از خدمات ما

جراحی بینی استخوانی

هدف از انجام جراحی بینی استخوانی از بین بردن قوز روی بینی یا همان پل بینی است ، طبق آماری که منتشر شده است یکی از شایع ترین علت های جراحی زیبایی بینی برداشتن قوز پل بینی است ، قوز بینی دارای اندازه های مختلفی است ، معمولا روش جراحی بسته به قوز بینی متغیر است که کدام روش استفاده شود

عمل بینی نیمه فانتزی

در جراحی بینی نیمه فانتزی نتیجه عمل یه چیزی ما بین جراحی طبیعی و فانتزی می باشد که خواسته بیشتر بیماران این مدل بینی می باشد و دکتر اسلامی جو، جزو بهترین جراح های بینی نیمه فانتزی می باشد و نمونه کارهای بی شماری در این نوع عمل زیبایی دارد.

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی به عمل بینی عروسکی شهرت دارد.در این عمل زیبایی،اندازه بینی بیشتر از حالت عادی کوچک می شود و به اصطلاح سربالاتر از مدل های دیگر جراحی می شود.این عمل بینی حتما باید توسط متخصصین حرفه ای جراحی بینی باشد چرا که تقارن سوراخ های بینی و سایز بسیار مهم است و جراح باید به قدری مجرب باشد که بیمار با اشکالات تنفسی و ضعف بویایی مواجه نگردد.

جراحی تیغه بینی و رفع انحراف بینی

بسیاری از بیماران هستند که با توجه به شرایط و سلیقه خود هیچ تمایلی به تغییر ظاهر بینی خودشان ندارند. این جراحی ها برای رفع پولیپ، انحراف بینی و صاف کردن و تقارن تیغه بینی انجام می شود.در این جراحی ها فقط مشکلات انحرافی و پولیپ ها برطرف می شوند و جراحی زیبایی محسوب نمی شوند.

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی نوعی از جراحی زیبایی می باشد که متقاضیان خاص خود را دارد. چرا که بسیاری از زیبا جویان تمایل شدیدی به حفظ چهره خود به صورت طبیعی و به اصطلاح نچرال دارند. بسیاری از زیباجویان دکتر اسلامی جو نیز این جراحی را انجام داده اند که می توانید این نمونه عمل های زیبایی طبیعی را نیز مشاهده نمایید.

جراحی بینی گوشتی

جراحی این نوع از بینی ها بدلیل داشتن پوست ضخیم بسیار دشوار می باشد و باید به صورتی انجام شود که بینی بعد از جراحی دچار افتادگی نشود .در جراحی بینی گوشتی که با اهداف بهبودی شکل ظاهری بینی صورت می گیرد جراحی بروی بافت سخت یعنی استخوان و غضروف انجام می گیرد.

ثبت

آنلاین

وقت ملاقات

به منظور ثبت نوبت مشاوره و ارتباط لطفا اطلاعات خود را از کادر روبرو برای ما ارسال نمایید.

به وقت ملاقات نیاز دارید؟

درخواست وقت ملاقات

  نظرات مشتریان ما

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه

  محسن حیدری بیمار

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه

  لیلا کیانی بیمار

  لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه

  علی رضایی بیمار