لوگوی سایت

شنبه، چهارشنبه، پنج‌شنبه

تهران

خیابان شریعتی

ویرایش محتوا

با ما تماس بگیرید

عمل لیفت شقیقه یا جراحی تمپورال لیفت چیست؟

لیفت شقیقه یکی دیگر از جراحی های زیبایی در صورت می باشد که سال هاست متقاضیان و زیباجویان خود را دارد و احتمالا شما هم کلمه لیفت شقیقه و یا عمل لیفت شقیقه رو شنیده اید.
لیفت شقیقه یکی از پرطرفدارترین کارهای زیبایی می باشد که افرادی که میخواهند چهره و پوستی جوان و بدون چروک داشته باشند به دنبال انجامش هستند.

لیفت شقیقه چیست؟

جراحی لیفت شقیقه یک ی دیگر از انواع عمل های زیبایی می باشد که در این عمل به منظور بالا کشیدن گوشه ابرو و از بین بردن خطوط پنجه کلاغی و همچنین سفت شدن پوست در اطراف شقیقه ها، گوشه های ابرو کشیده می شود.

این جراحی باعث باز شدن چشم ها و جوانی چهره می شود. خیلی از افراد هستند که این جراحی را همراه با جراحی پلک و یا عمل بلفاروپلاستی انجام میدهند که نتیجه فوق العاده مطلوبی در چهره دارد.

بیشتر بخوانید : تفاوت جراحی بلفاروپلاستی یا عمل پلک با بلفاروپلاتی

عمل لیفت شقیقه یا جراحی تمپورال لیفت چیست؟

انتخاب بهترین جراح لیفت شقیقه

اگر زیبا جویی هستید که تمایل به انجام این جراحی دارید باید بدانید که به علت تعداد عروق خونی در این بخش زیاد بوده و از حساسیت فوق العاده بالایی برخوردار است.

پس در انتخاب جراح خود دقت و تحقیق لازم را داشته باشید. دکتر فریدون اسلامی جو یکی از بهترین جراح زیبایی و همچنیت از بهترین جراحان عمل لیفت شقیقه می باشد که علاوه بر تجربه و مهارت در جراحی های لیفتینگ، جراحی های متعددی در زمینه عمل بلفاروپلاستی و همچنین عمل زیبایی بینی دارد.

عمل لیفت شقیقه در کدام قسمت است؟

جراحی تمپورال لیفت همان لیفت شقیقه و پیشانی می باشد که در اطراف گیجگاه به فاصله یک اینچ داخل و بالای گوش است و که در اصل فرو رفتگی دو طرف پیشانی و نزدیک گوش ها می باشد و افرادی که میگرن دارند نیز درد را در این قسمت احساس می کنند.

خب حال به این می رسیم که لیفت شقیقه چه جور عملی می باشد؟!

در جراحی لیفت پیشانی صورت چه تغییری می کند؟

در این جراحی، جراحی لیفت شقیقه شما یک سوم انتهایی ابرو و همچنین گوشه چشم ها لیفت شده و به سمت بالا کشیده می شود.

این جراحی باعث می شود چشم ها حالت گربه ای گرته و کشیده و حالت دار شوند و برای افرادی که چشمانی بی حالت و افتاده دارند بسیار ممناسب است و تاثیر فوق العاده مثبتی روی چهره این افراد خواهد گذاشت.

عمل لیفت شقیقه یا جراحی تمپورال لیفت چیست؟

عمل لیفت شقیقه یا جراحی تمپورال لیفت چگونه است؟

این جراحی به علت این که به بیهوشی نیازی ندارد و با بی حسی موضعی نیز قابل انجام است، یک عمل بی درد و سرپایی می باشد.

این جراحی هیچ گونه خونریزی ندارد و دردی شما را نخواهد آزرد.

بیشتر بخوانید : مراقبت هایی که بعد از جراحی پلک باید انجام دهید

البته انجام این جراحی به علت ظررافتش به تجربه و مهارت پزشک جراح شما وابسته است. می توانید به منظور مشواره رایگان با دکتر فریدون اسلامی جو، جراح لیفت صورت و کسب اطلاعات بیشتر در این مورد از طرق زیر ارتباط برقرار نمایید:

شماره همراه :

09022233078

شماره تماس مطب :

22207819 – 22207684 (021)

عمل لیفت شقیقه یا جراحی تمپورال لیفت چیست؟

مراحل عمل لیفت شقیقه :

در این جراحی، پزشک و جراح سه برش اصلی در سه جهت سر در بستر موهاایجاد می کند بدین گونه که یک برش در خط وسط سر و دو برش در دو طرف سر و در امتداد گوش‌ها می باشد.

این مرحله ملزم ظرافت جراحی بوده چرا که این سه برش که به‌وسیله بخیه و دوخت‌های بسیار ظریف و منظم بسته می‌شوند.

در آخر یک سوم انتهایی گوشه چشم و ابروها را در امتداد گوش‌ها به بالا می‌کشد و نتیجه نهایی چشمانی بادامی یا گربه‌ای شکل است.

  • باید قبل از عمل لیفت شقیقه ابرو بدانید :
  • تحقیق در مورد بهترین جراح لیفت شقیقه
  • نقاحت بعد از عمل لیفت
  • اقدامات قبل از عمل لیفت شقیقه
  • آیا نیاز به عمل لیفت شقیقه دارید یا با بوتاکس و … مشکل شما حل می شود.
  • با جراحی لیفت شقیقه چه تغییری در چهره شما ایجاد می شود؟!

آیا لیفت شقیقه با بوتاکس انجام می شود؟

در این روش، بین دو ابرو و همچنین محل شقیقه، توسط پزشک مقداری بوتاکس تزریق می‌شود. در این صورت ماهیچه‌های بالای پیشانی، ابروها را به سمت بالا کشیده و پوست را صاف می‌کند.

ولی برای چشم های افتاده و بی حالت بوتاکس کافی نیست.

عمل لیفت شقیقه یا جراحی تمپورال لیفت چیست؟

آیا نتیجه جراحی لیفت شقیقه ماندگار است ؟

پزشکان و متخصصان زیبایی معتقد هستند لیفت ابرو گیجگاهی یا لیفت شقیقه به روش آندوسکوپی به‌طور میانگین تا ۱۰-۱۲ سال ماندگاراست.

البته قابل ذکر است که مواردی مثل سن، نوع پوست، یکپارچگی و خاصیت ارتجاعی بافت پوست زیبا جو نقش بسیار مهمی در دوام نتیجه این جراحی دارد.

پزشکان متعددی در جراحی لیفت شقیقه از فیکساسیون لیفت استفاده می‌کنند که این راهکار باعث می شود دوام لیفت شقیقه بیشتر شود.

متخصصان متعددی نیز این عقیده را دارند که جراحی لیفتی موفقیت آمیز است که نتیجه لیفت در یک بیمار به مدت پنج سال ثابت باشد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عضویت در
خبرنامه سایت

*** عضویت در خبرنامه سایت

تیم حرفه ای دکتر فریدون اسلامی جو با به کار بردن جدیدترین و حرفه ای ترین تکنیک های جراحی و همچنین بیهوشی بهترین خدمات عمل بینی در تهران را ارائه می دهند.

می توانید جهت مشاوره با دکتر اسلامی جو در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و شنبه از ساعت 16 الی 19 به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، کوچه داد، پلاک 17 ، واحد 18 مراجعه نمایید.

روزهای کاری

شنبه : 19.00 - 16.00
یکشنبه : -
دوشنبه : -
سه شنبه : -
چهارشنبه : 19.00 - 16.00
پنج شنبه : 19.00 - 16.00
جمعه : -
میتونیم کمکتون کنیم؟
ارتباط با واتساپ