هزینه جراحی بینی توسط دکتر اسلامی جو

عمل بینی انواع مختلفی از جمله عمل بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی، جراحی بینی ترمیمی و ... دارد که می توانید با یک مشاوره رایگان  با دکتر اسلامی جو از هزینه جراحی خود اطلاع پیدا کنید.

تکنیک های عمل بینی

عمل بینی با تکنیک بسته : تمام برش های جراحی در داخل بینی انجام می شود و زخم ها همه داخلی هستند. عمل بینی با تکنیک باز : در این روش با ایجاد یک برش در ناحیه غضروف بین دو بینی، پزشک می تواند پوست را از نوک بینی بلند کند و غضروف را بسیار دقیق شکل دهد.

چه سنی برای عمل بینی مناسب است ؟

جراحی بینی و یا رینوپلاستی طرفداران زیادی به خصوص در نوجوان ها دارد. بسیاری از نوجوان ها نگران کاندید مناسب نبودن خود برای عمل جراحی هستند. باید بگوییم سیستم بدن زیبا جو بسیار مهم تر از سن او می باشد که باید توسط جراح زیبایی تشخیص داده شود. پس با داشتن مشاوره رایگان می توانید از کاندید بودن یا نبود خود مطلع شوید.

بهترین جراحی بینی در تهران

جراحان زیادی در سراسر دنیا، عمل های متفاوتی در زمینه زیبایی داشته اند. برای انتخاب بهترین جراح عمل بینی در تهران باید ضمنن تحقیقات در زمینه تخصص و میزان مهارتشان به این موارد دقت کنید : تخصص جراخ در زمینه گوش، حلق و بینی نمونه کار های جراحی های بینی گوشتی و غضروفی، استخوانی و ترمیمی دکتر فریدون اسلامی جو متخصص گوش، حلق و بینی می باشد که نمونه کارهای بسیاری در این زمینه و همچنین جراحی پلک دارد که می توانید از بخش گالری سایت، سایر نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید.

آیا جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

سوال خیلی از زیباجویانی که صاحب بینی گوشتی هستند این است که آیا بعد از عمل بینی من برمیگردد و بزرگ می شود؟!! جواب دکتر فریدون اسلامی جو به تمام این زیبا جویان عزیز این است که، با توجه به تخصص و مهارت ایشان، برگشت پذیری بینی های گوشتی درست نیست.

آیا امکان دارد یه طرف بینی بیشتر از طرف دیگر ورم داشته باشد؟

کاهش تورم و چسبیدن پوست بینی بر اسکلت زمانبر خواهد بود بنابراین تورم در دوطرف بینی شما قطعا متفاوت خواهد بود ، حتی اگر دو طرف آن یکسان عمل شده باشد. بنابراین نگران این موضوع نباشید.

چه غذاهایی بعد از عمل بینی باید بخوریم؟

خوردن غذاهای نرم غذاهای سرشار از فیبر غذاهای ضد التهابی غذاهای ترمیم کننده زخم میوه و سبزیجات تازه به منظور کاهش اضطراب از غذاهایی مانند آجیل، شکلات تیره، چای سبز و بابونه استفاده کنید.

آیا چسب زدن باعث فرم دهی به بینی می شود؟!

چسب زدن تقریبا در ماه اول جراحی به جهت کاهش ورم و اینکه پوست به اسکلت غضروفی استخوانی زیرین بخصوص در ناحیه بالای نوک بینی (Supratip) چسبندگی بیشتری داشته باشد تا حدی موثر است. و همچنین می توان گفت چسب زدن، بر فرم بینی هم تاثیر دارد.

عینک زدن بعد از عمل بینی

بعد از جراحی برای رسیدن به نتیجه عالی، حداقل ۲ ماه ازعینک استفاده نکنید.

گچ یا اسپیلنت بینی چند وقت بعد برداشته می شود؟

معمولاً گچ یا اسپلینت بینی حدود یک هفته بعد از عمل برداشته می‌شود.