دکتر فریدون اسلامی جو
جراح زیبایی و متخصص گوش، حلق و بینی
جراحی پلک بدون بخیه
عمل بینی گوشتی
عمل بینی ترمیمی
جراحی بینی استخوانی

خوشحال میشویم در مسیر بهبود و رسیدن به سلامتی و زیبایی کنارتان باشیم

جراحی زیبایی بینی و پلک

جراحی پلاستیک یا عمل رینوپلاستی یک تخصص جراحی است که شامل بازسازی، بازسازی و یا تغییر بدن انسان است. این شامل جراحی زیبایی و زیبایی، جراحی ترمیمی، جراحی ترمیمی، جراحی دست، میکروسکوپ جراحی و درمان سوختگی است.

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی، عمل جراحی بینی یا رینوپلاستی

عمل پلک بدون بخیه

بلفاروپلاستی یا جراحی پف پلک توسط دکتر فریدون اسلامی جو بدون بخیه و جای بخیه

عمل بینی ترمیمی

بهترین جراحی بینی ترمیمی در تهران

جراحی زیبایی توسط دکتر اسلامی جو

عمل بینی طبیعی

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران-دکتر اسلامی جو

جراحی بینی فانتزی

جراح بینی فانتزی در تهران - دکتر اسلامی جو

هدف نهایی ما، زیبایی در عین سلامتی شما است

0 +

بهترین مواد موجود

0 +

بهترین روش های درمان

0 +

بهترین متخصصان

دکتر فریدون اسلامی جو

جراح زیبایی، متخصص گوش، حلق و بینی

دکتر اسلامی جو متولد:1358
ایشان در سال 1376در ازمون ورودی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران قبول شدند
و سپس در رشته تخصصی جراحی گوش و حلق و بینی در دانشگاه جندی شاپور اهواز پذیرفته شدند و طول سالهای دستیاری با تلاش و کوشش فراوان و انجام عملهای پیچیده فراوان تبحر لازم را کسب نمودند
ایشان از همان سالهای دستیاری با توجه به گستردگی شاخه گوش و حلق و بینی بیشتر مطالعات و تمرکز خود را در جراحی زیبایی بینی بکار گرفتند و پایان نامه تخصصی ایشان هم در رابطه با تکنیکهای جدید در عمل زیبایی بینی می باشد
بی شک با توجه به سابقه چندین ساله ایشان در عمل زیبایی بینی و انجام چندين هزار عمل موفق بدون اسیب به سلامت و عملکرد بینی یکی از بهترین جراحان بینی حال حاضر می باشند
 با توجه به به روز بودن علوم و تكنيكهاي جراحي ايشان ، در جراحي پلاستيك بيني حداقل اسيب به بافت و اناتومي بيني و ارگانهاي مهم اطراف وارد خواهد شد. بدليل اينكه بيني صرفا ارگان واحدي نبوده لذا اگاهي كامل و احاطه وسيع به اناتومي ارگانهاي اطراف از جمله سينوسها با توجه به تخصص ايشان كه گوش ، حلق و بيني مي باشددر تمامي اعمال كمك شاياني به انجام هر چه بهتر جراحي خواهد كرد  و همچنین ایشان دارای تکنیک منحصر بفردی در جراحی بینیهای گوشتی نیز میباشند که در صد موفقیت جراحی بینی گوشتی را بسیار بالا برده است
عمل انحراف بینی بدون جراحی زیبایی

عمل انحراف بینی بدون جراحی زیبایی

جراحی بینی همیشه به منظور زیبایی انجام نمی شود، بلکه دلایل مهم تر هم دارد و برای بهبود عملکرد بینی به

عمل پلک بدون بخیه توسط دکتر اسلامی جو

عمل پلک بدون بخیه توسط دکتر اسلامی جو

عمل پلک یا بلفاروپلاستی یکی از جراحی های زیبایی پر طرفدار امروزه می باشد، چشمان و فرم ابرو‌ها در زیبایی و

مراقبت های قبل و بعد از عمل لیفت شقیقه

مراقبت های قبل و بعد از عمل لیفت شقیقه

لیفت شقیقه یکی از پر طرفدارترین جراحی زیبایی مخصوص افرادی که افتادگی پلک دارند و یا تمایل به جوانسازی و لیفت

1 2 3 4 5 6 14

هزینه جراحی بینی توسط دکتر اسلامی جو

عمل بینی انواع مختلفی از جمله عمل بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی، جراحی بینی ترمیمی و ... دارد که می توانید با یک مشاوره رایگان  با دکتر اسلامی جو از هزینه جراحی خود اطلاع پیدا کنید.

تکنیک های عمل بینی

عمل بینی با تکنیک بسته : تمام برش های جراحی در داخل بینی انجام می شود و زخم ها همه داخلی هستند. عمل بینی با تکنیک باز : در این روش با ایجاد یک برش در ناحیه غضروف بین دو بینی، پزشک می تواند پوست را از نوک بینی بلند کند و غضروف را بسیار دقیق شکل دهد.

چه سنی برای عمل بینی مناسب است ؟

جراحی بینی و یا رینوپلاستی طرفداران زیادی به خصوص در نوجوان ها دارد. بسیاری از نوجوان ها نگران کاندید مناسب نبودن خود برای عمل جراحی هستند. باید بگوییم سیستم بدن زیبا جو بسیار مهم تر از سن او می باشد که باید توسط جراح زیبایی تشخیص داده شود. پس با داشتن مشاوره رایگان می توانید از کاندید بودن یا نبود خود مطلع شوید.

بهترین جراحی بینی در تهران

جراحان زیادی در سراسر دنیا، عمل های متفاوتی در زمینه زیبایی داشته اند. برای انتخاب بهترین جراح عمل بینی در تهران باید ضمنن تحقیقات در زمینه تخصص و میزان مهارتشان به این موارد دقت کنید : تخصص جراخ در زمینه گوش، حلق و بینی نمونه کار های جراحی های بینی گوشتی و غضروفی، استخوانی و ترمیمی دکتر فریدون اسلامی جو متخصص گوش، حلق و بینی می باشد که نمونه کارهای بسیاری در این زمینه و همچنین جراحی پلک دارد که می توانید از بخش گالری سایت، سایر نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید.

آیا جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

سوال خیلی از زیباجویانی که صاحب بینی گوشتی هستند این است که آیا بعد از عمل بینی من برمیگردد و بزرگ می شود؟!! جواب دکتر فریدون اسلامی جو به تمام این زیبا جویان عزیز این است که، با توجه به تخصص و مهارت ایشان، برگشت پذیری بینی های گوشتی درست نیست.